Vít Prokůpek

Psychologie ovlivňování

seminář, křest knihy, raut, networking
25. dubna 18:00 – 22:00
Politických vězňů 1597/19, Praha
Cena: 3.000 Kč
(3.630 Kč vč. DPH)
Zvýhodněná cena pro 2 osoby: 5.000 Kč
(6.050 Kč vč. DPH)
Obsazenost

Ještě jsou volná místa.

Co vás na akci čeká?

Seminář

3 renomovaní řečníci promluví na téma psychologie ovlivňování. Jak zvýšit svou přesvědčivost? Praktické rady a osobní příběhy.

Raut

V ceně je raut, degustace sushi, dobré víno…

Networking

Poznáte zajímavé a úspěšné lidi a budete mít dost času na to, abyste si s nimi popovídali.

Křest knihy

Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti.

Soutěž

O účast na dvoudenním semináři Trénink vyjednávání s vyjednavačem a další hodnotné ceny.

Překvapení

Krátká přednáška o etiketě, která vám bude chutnat.

Kdo na semináři vystoupí a co si odnesete?

Vít Prokůpek

Časté mýty o přesvědčivosti a krátký test

O řečníkovi: Vít Prokůpek je profesionální vyjednavač a expert na psychologii ovlivňování. Pomohl více než 150 firmám a lidem z 32 různých zemí světa. Externě přednáší na 7 univerzitách.

O tématu: Jak je pro přesvědčivost důležitá řeč těla? A jaké nejčastější mýty o přesvědčivosti a řeči těla slýcháme? Co jsem při studiu a praktikování přesvědčivosti objevil? Vyzkoušíte si i krátký test, který vám pomůže odpovědět na otázku: Jak jste na tom s přesvědčivostí?

Stanislav Gálik

Jak jsem stopoval letadlo

O řečníkovi: Stanislav Gálik je vystudovaný psycholog, úspěšný podnikatel a autor. Svých prvních 10 milionů vydělal ve 25 letech a časopis Forbes ho zařadil do prestižního výběru „30 pod 30“. Napsal knihy Psychologie přesvědčování a Jak jsem stopoval letadlo.

O tématu: Jak se mi podařilo přesvědčit bohaté lidi, aby mi dali to nejcennější, co mají – svůj čas? Jak je možné, že mě cestování nestálo ani korunu? Co jsem na svých cestách pochopil? A co jsem se naučil?

Peter Urbanec

Jak přesvědčovat a ovlivňovat v zátěžových situacích

O řečníkovi: Peter Urbanec je slovenský podnikatel známý daleko za hranicemi Slovenska a Česka. Je uznávaný konzultant, kouč a jeho aktivity sahají až do Asie. Sám je skvělý obchodník a jeho vzdělávací online produkty patří k nejprodávanějším v Česku a na Slovensku.

O tématu: Jak přesvědčovat a ovlivňovat v zátěžových situacích? V situacích, kdy se mi nedaří? Když se proti mně obrací celý svět?