Vít Prokůpek

profesionální vyjednavač a odborník na psychologii ovlivňování
,,Spolu s mým týmem pomáháme lidem
a organizacím rozvíjet se a růst."
Tipy o vyjednávání a psychologii ovlivňování na e-mail?

Blog Víta Prokůpka

„Vaše studnice moudrosti o vyjednávání a psychologii ovlivňování. Místo pro výlety mimo komfortní zónu. Podpora Vašeho růstu. Centrum provokace a politické nekorektnosti. Postel, kde se pravda svléká do naha…“
9Červen
2014

7 způsobů, jak ztrácet přátele a štvát lidi

Ve svých článcích se obvykle zabývám tím, jak přesvědčovat lidi, ovlivňovat jejich rozhodnutí, jak budovat a udržovat dlouhodobé vztahy. Dnes to vezměme z jiného konce. Co udělat pro to, abyste lidi od sebe spolehlivě odpudili? Ztratili přátele i přízeň obchodních partnerů?

[...]

13494x přečteno
20Březen
2014

Žijeme na krásném místě a v úžasné době

Opravdu se máme špatně? Zhluboka se nadechněte, upusťte páru, pošlete divoké emoce na krátký odpočinek. A zapojme na chvíli rozum, pojďme se podívat na fakta.

70 % světové populace neumí číst.

Můžete si vzít, koho chcete (oženit se, s kým chcete), nemusíte se na to ptát rodičů a svatba není obchodní dohodou mezi rodinami. [...]

7802x přečteno
26Únor
2014

Proč studovat manipulaci?

Manipulace je jedněmi zatracovaná, druhými opěvovaná. Když do ruky uchopíte jakoukoliv knihu o asertivitě, je v ní manipulaci věnována značná její část. Když čtete o manipulátorech, často Vám až naskakuje husí kůže.

A přitom některé knihy si přímo dávají za cíl naučit Vás manipulovat. Jsou na to zaměřené i mnohé semináře. Někdo dokonce tvrdí, že úspěšní lidé umí manipulovat. Někteří skutečně umí. Nelze však obecně říct, že manipulace Vás přivede k úspěchu. A ke spokojenosti Vás rozhodně nepřivede. Na to dám ruku do ohně.

[...]

12497x přečtenoKontakt

Obecné informace a firemní řešení:  info@vp-tcc.cz

Informace o veřejných seminářích a přihlášky:  seminare@vp-tcc.cz


Ing. Vít Prokůpek

IČ: 763 02 440
DIČ: CZ8104043310